Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Czy istnieje możliwość zamówienia zaproszeń z własną treścią  ?
– Tak, treść zaproszenia może być dowolna, pod warunkiem, że mieści się w obszarze przeznaczonym na treść w wybranym wzorze.

Chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość otrzymania wzoru zaproszenia, ewentualnie możliwość obejrzenia zaproszeń w rzeczywistości ?

– Na życzenie Klienta wysyłamy gotowe zestawy próbkowe produktów. Próbki są bezpłatne. Klient ponosi jedynie koszt przesyłki. Próbki wysyłamy na terenie Polski przesyłką kurierską DPD – koszt 14 zł. Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego. Naszą papeterię można zakupić wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego.

Czy jest możliwość zamówienia zaproszenia na komunię ze wzorem z jednego Państwa modelu, ale tekstem z innego modelu ?

– Tak, treści zaproszeń we wzorach są przykładowe. W każdym wzorze zaproszenia może być dowolny tekst. Może być tekst zaproponowany przez Klienta lub tekst z innego wzoru.

Czy wysyłacie Państwo zmówienia poza granice Polski, np. do Belgii ? Jeśli tak to jakie są to koszty i jaki jest czas oczekiwania ?

– Tak, wysyłamy przesyłki poza granice Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt uzależniony od ciężaru paczki czyli od ilości zamawianych kart. Wszystkie informacje na stronie koszty przesyłki

Czy personalizacja zaproszeń jest wliczona w koszt zaproszenia ?

– Koszt personalizacji zaproszeń nie jest wliczony w cenę zaproszenia i wynosi 0,50/szt.

Czy jest możliwość zamówienia zawiadomień o narodzinach w języku niemieckim ?

– Możemy przygotować karty okolicznościowe w każdym języku jeśli otrzymamy przetłumaczony tekst.

Chciałabym zamówić zaproszenia na komunię, ale podoba mi się najbardziej wzór z zaproszeń na chrzest, czy mogę zamówić zaproszenie na chrzest przerobione na zaproszenie na komunię ?

– Tak, proszę złożyć zamówienie na wzór który się Pani podoba, a w formularzu zamówienia, w własna treść  wpisać treść zaproszenia na komunię.

Każdy wzór z zaproszeń na chrzest może być zaproszeniem na komunię i odwrotnie.

Chcę zamówić zaproszenia na ślub z informacją o uroczystości w kościele oraz przyjęciu weselnym, a także zaproszenia na samą uroczystość bez informacji o przyjęciu, dodatkowo trzy zaproszenia w języku angielskim. Jak to zrobić ?

Należy złożyć zamówienie na sumaryczną ilość zaproszeń, a w formularzu zamówienia, który znajduje się na stronie wybranego wzoru zaproszenia na ślub, w polu uwagi i sugestie należy wpisać informację co do ilości i rodzaju zaproszeń. Treść zaproszenia do wersji angielskiej należy wpisać w polu własna treść zaproszenia lub przesłać na info@studiodicarte.eu koniecznie z numerem zamówienia w temacie.

Czy można dokonywać zmian w gotowych projektach zaproszeń ?

Bezpłatnie możemy dokonać zmian w gotowym projekcie w zakresie treści, typu, wielkości i koloru czcionki, przesunięcia/zmiany miejsca położenia i wielkości grafik. Nie edytujemy kolorów grafik wielobarwnych. Możliwa jest natomiast zmiana koloru teł jednobarwnych.

Czy jest możliwość zamówienia mniejszej ilości niż minimum wymagane ?

 Nie realizujemy zamówień na mniejszą ilość niż określone dla danego produktu minimum wymagane.

Czy mogę zamówić winietki, menu i podziękowania do wybranego wzoru zaproszenia ?

Tak, do każdego wzoru zaproszenia możemy zaprojektować wszystkie niezbędne dodatki w jednakowej oprawie graficznej. W tym celu prosimy o informację na  info@studiodicarte.eu

Czy jest możliwa dostawa przesyłki kurierskiej w sobotę?

Dostawa paczki w sobotę jest możliwa w większych miastach  i jest dodatkowo płatna. W celu umówienia sobotniej dostawy prosimy o wcześniejszą informację na info@studiodicarte.eu